Vedat Kitapçılık
Kargo Gönderim Saatleri;
Hafta İçi Saat 16:00 'ya kadar
Cumartesi Saat 11:00 'e kadar
Kartlarına Taksit
Seçeneklerimiz Vardır!
Banka Hesap Bilgilerimiz
Destek
HATTI
0212
240 12 54
240 12 58
Favori
Listenizde
Ürün Yok!
Sepetinizde
Ürün Yok!
Yeni Çıkan Yayınlar:      Şubat (141)      Ocak (115)      Aralık (118)      Kasım (150)

Şirketler Hukuku

Şirketler HukukuSayfa Sayısı
:  
996
Kitap Ölçüleri
:  
16x23 cm
Basım Yılı
:  
2013
ISBN NO
:  
978-975-543-160-4

0,00 TL

Bu ürün şu anda stoklarımızda yok!
Yazarın diğer ürünlerine gözatmanızı tavsiye ederiz...İKİNCİ BASKIYA ÖNSÖZ


 


 

Türkiye'nin farklı hukuk fakültesinde görev yapan ticaret hukuku öğ­retim üyelerinin katkılarıyla hazırlanan bu eser beklediğimizin üzerinde bir ilgi ve beğeni ile karşılandı. Bu durum bu esere emek veren tüm kişiler ta­rafından önemli bir teşvik niteliğindedir ve umarım yeni eserlerin hazır­lanmasının kapısını aralayacaktır.

 

Eserin ilk baskısından bu yana şirketler hukuku alanında köklü deği­şiklikler meydana geldi. Birçok yeni kanun, yönetmelik ve tebliğ yayınlan­dı. Ayrıca, yeni şirketler hukuku kitapları, monografiler ve makaleler neş­redildi. Tabiatıyla bu durum, kitabın eskisiyle oranlanmayacak ölçüde de­ğişikliğe uğramasını ve güncellenmesini gerekli kıldı. Bu baskıda kitabın yazarları bunların tümünü esere yansıtmaya çalıştılar. Kitabın çok sayıda yazarının bulunması bu güncellemelerin kısa zamanda ve özenle gerçek­leşmesini sağladı. Kanaatimizce, eser olgunlaşma yolculuğunda önemli bir durağı daha başarıyla geçmiş oldu ve kalıcılığını tescilledi.

 

Eserin güncellenmiş bu baskısının tüm öğrencilere ve diğer yararla­nanlara faydalı olmasını ümit ediyoruz. Bu vesileyle bu baskının hazırlan­masında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

 


Prof.Dr. Sami KARAHAN


Tepeüstü, Kasım 2013